30 Nisan 2015

Avea'nın İlgisizliği ve Yanlış Bilgilendirmesi!

Bayide ki adamın zorla kolumdan tutup Avea'ya hattımı taşıtması ile Avealı oldum tarifemin 25 TL olacağı söylendi ve bende kabul ettim. Fakat ne 12 ay sözleşme gerekli olduğu ne de şifre kartı gerekli olduğu söylenmedi. Bende öyle olunca hattımı taşıttım fakat bana gelen mesajda ücret 38 TL olduğu söylendi Avea tarafından.

Daha sonra Avea bayisiyle görüştüğümde taahhüt ve şifre kartı gerekli olduğunu söylediler bende Avea'yı bırakacağımı söyledim normal olarak. Hesaplı diye Avea'yı düşünmüştüm ve değiştirdim daha sonra 15 günlük kullanımıma bir fatura diğer 15 günlük kullanımıma bir fatura çıktı ve 2 fatura borçlu oldum Avea'ya! Müşteri hizmetleri hiç çözüm üretmedi şikayetçiyim Avea'dan!

Süleyman 189 Okunma

Cevaplar

  • Süleyman 02 Mayıs 2015

    Mesgul olmam üzerine Avea'ya geri dondum ve müşteri temsilcisinin soyledigi şifre kart almam gerektiği bununda bir ay içerisinde olması gerektigidir iyi de benim şifre karttan haberim yoktu ariyo Avea ama gereksiz bir konuşma oluyor bir çözüm yok fatura da hesap kesim tarihi ortada olduğu için ayni ay 2 fatura cikmis olarak gözükmekte kullanmadiğim günün parasını istemektedir Avea!

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2015

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 30.04.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön