Avea'nın Haksız Yere Almış Olduğu Ücret!

Erkan Ç. |

Avea hiçbir talep yokken Tivibu'ya beni üye yapmış olup, yapılan üyeliğe yaptığım itirazı da dalga geçer gibi, iptal Tivibu yazarak iptal edebilirsiniz şeklinde cevap vermiş, her ne kadar yaptığım başvurulara rağmen haksız yere almış oldukları ücreti tarafıma iade etmedikleri gibi, iptal edilmediğinde üyeliğin devam edeceğine dair mesaj göndermiş olduklarına üzülerek şahit oldum. Yapılan yanlıştan bir türlü dönmek istemeyen Avea'yı buradan yaptığından dönmesi için ilanen duyuruyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erkan Ç.
  22 Aralık
  08:34

  En sonunda tıvıbu aboneliklerini iptal ettiler. Sanki ben abone olmuşum gibi aboneliğimin iptal edildiğini bildirdiler. Ayrıca aldıkları bir aylık abonelik ücretini iade etmediler. Yazıklar olsun diyorum.

 • Erkan Ç.
  26 Kasım
  08:28

  Güncel faturama yine aynı tivi bu abonelik ücretimi de yansıtmışlar.

 • Erkan Ç.
  26 Kasım
  08:23

  Kuruma 4 tane yazı yazmama rağmen 25/11/2015 tarihli cevaplarında, aboneliğimin devam ettiğini, iptal edilmedikten sonra aboneliğin devam edeceğine dair cevap vermişler. Benim aboneliğim yok beni siz abone yaptınız ben de iptal ettirdim diyorum hala abonelik ücretimi iade etmedikleri gibi aboneliğin devamı yönünde ısrarlı duruyorlar. Avea?