Avea'nın Haksız Uygulamaları!

Hakan B. |

Taahhüdün bitmesine 4 gün kala "indiriminiz bitiyor" diye sms geldi. Şu an 55 TL olan Avea Barcelona Midi Tarifesi bana 70 TL. 55 TL yapın dediğim de "sizin ücretiniz 70 TL olmak zorunda" cevabını alıyorum ki bu çok haksız. Başka operatöre geçmek istiyorum dediğimde "6 gün lazım" denildi ve ben bu ay 70 TL ödemek zorunda kalıyorum.

4 gün kala bana hatırlatma yaparak en baştan bu hakkım elimden alındı. Hesaplı bir tarife bulduğumda yeni hat ya da taşıma ile olursa olur diyorlar. Mail yazıyorum otomatik cevap ile cevap veriyorlar. Böyle bir müşteri ilişkileri olamaz. 15 Ağustos'ta kontörlüye geçip mutlu bir hayat süreceğim.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Kasım
  12:42

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 01.08.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Hakan B.
  02 Ağustos
  18:58

  Sikayetvar a biraktigim mesaj icin beni aradilar ve yazdiklarimin sirket kurallari oldugunu ve bununla ilgili birsey yapamayacaklarini belirttiler.55 Tl ye reklami yapilan birseyi 70 TL ye hali hazirda olan kullaniciniza vermeniz nasil bir kuraldir bunu aciklayabilecek biri varsa arasin dinlemeye hazirim.

 • Hakan B.
  02 Ağustos
  18:54

  Sikayetvar a biraktigim mesaj icin beni aradilar ve yazdiklarimin sirket kurallari oldugunu ve bununla ilgili birsey yapamayacaklarini belirttiler.

 • Hakan B.
  30 Temmuz
  12:47

  Mail attigimda da bunu yazdiniz :) Komiksiniz vesselam

  Zaman ayirarak bize yazdiginiz için tesekkür ederiz.

  Şirketimizce müşterilerimizin taleplerine hitaben farklı tarifeler sunulmuş olup, müşterilerimizin kullanımına yönelik çeşitli kampanyalar/avantajlı paketler düzenlenmektedir. Kullanım alışkanlıklarınız doğrultusunda yararlanabileceğiniz kampanyalarımıza ilişkin bilgi almak için, Şirketimizin resmi internet sitesi olan www.avea.com.tr adresini ziyaret edebilir veya Müşteri Hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

  Daha detayli bilgi ve tüm sorulariniz için, aninda görüsmek üzere 7 gün 24 saat, Avea hatli cep telefonunuzdan 500'ü, sabit hatlardan ise 444 1 500'ü tuslayarak Müsteri Hizmetleri'mize ulasabilirsiniz.

 • 30 Temmuz
  09:42

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş