Avea'nın Haksız Ücretlendirmesi.

Adem İ. |

On yıldan fazladır Avea hat kullanıcısıyım ve ödemelerimi otomatik yaparak hiç bir zaman geciktirmedim. Borcuna sadık bir müşteriyim. Aylık iletişim tüketimlerini istikrarlı olarak yapmaktayım, ancak bu gün baktım ki hiç bilmediğim tanımadığım dış kaynaklı numaralara şahsıma ait telefonumdan onlarca sms gönderilmiş. Aradım Avea'yı yapacak bir şey olmadığını söylediler.

Düşünün bir kere burada Avea'nın güvenlik sorunu var. Birileri benim telefon hattıma girerek rahatça oraya buraya sms gönderiyor ve Avea'nın bundan haberi yok olabilir mi? Olmaz tabi ki çünkü sonucundan Avea faydalanıyor. Fatura müşterinin hesabını yakıyor. Avea'yı ise ihya ediyor. Bu nasıl büyük bir firma? Nerede müşteri memnuniyeti?

Etiketler :

SMS Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Temmuz
  10:41

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.07.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 08 Temmuz
  15:19

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş