18 Mart 2013

Avea'nın Haksız Ödeme İstemi!

Kontörlü hattan faturalı hatta geçtim. 20 TL Geçiş ücreti tahsil edildi, üzerine tarife değişikliği olduğu için yaklaşık 20 TL daha ödedim. Akabinde hediye dakika olarak hattıma yüklendi. Ancak bu da yetmedi, seçtiğim paketi kullanmak için tekrar 30 TL yüklemem gerekti. İlerleyen günlerde ortalama 35-40 TL gelmesi gereken faturam mütemadiyen 75-150 TL arasında seyretti.

Tüm bu aşamalarda mail adresime ayrıntılı faturalarım gönderilmedi. Tekrar kontörlü hatta geçmeye karar verdim. Geçişte işleyen faturalarımı ve hat kapatma ücretini ödedim. Ancak tarife ücreti adı altında ısrarla borçlu olduğum bildiriliyor. Tüm fatura borçlarımla ilgili yazılı olarak bilgilendirilmek istiyorum.

Çiğdem 25 Okunma

Cevaplar

  • Çiğdem 26 Temmuz 2013

    Sürekli aranıyorum.55 liralık fatura için bunun 200 TL'lik vekalet ücreti çıkar bak minvalinde, savcılığa suç duyurusunda bulunuruz şeklin hukuki yönden tehdit dahi ediliyorum. Hiçbir hukuki dayanakları yok bu yüzden işlem de yapamıyorlar.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 19.03.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön