Avea'nın Habersiz Yaptığı Üyelikler

Suphi P. |

Yıllardır Avea kullanıyorum. 57 TL'lik faturalı tarifem var. Gelen fatura tutarı 106 TL. Nedenini soruyorum, multimedya mesaj gönderdiğim söyleniyor. Ben hiç bir zaman multimedya mesaj göndermem ki. Oyun sitesine üye olduğumu söylüyor müşteri temsilcisi. Evet mesajı ile oyun sitesini onayladığımı söylüyor. Ben öyle bir onay mesajı atmadım. Mesajlarım duruyor dediğim zaman da bu defa, farklı bir şey söyleyip "siz onay vermeden de oluyor" dedi.

Böyle bir şey var mı ya? Hattımı iptal edeceğim. En iyisi başka operatöre geçmek gerçekten.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme SMS Ücretlendirme İçerik Sağlayıcı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Şubat
  08:01

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 10.02.2014 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 08 Şubat
  12:57

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş