Avea'nın GS Mobile'deki Mağduriyeti!

Deniz S. |

AVM'nin Bimeks içinde gördüğüm reklam uygun geldi sordum 'şimdi faturalı dan çekinen biriyim iptal etmek istediğimizde kampanya diyorsunuz sonra dünyanın parasını talep ediyorsunuz' yetkilide bana 'abi biz genel merkeze bağlıyız madem öyle sen 12 aylığı tercih et.

Sıkıntı yaşarsan genel merkeze bağlı olduğumuzdan gel hiç sıkıntı yaşamadan iptal edersin dedi'. Ben 24 aylık yerine daha pahalı olmasına rağmen 12 aylık olana imza attım. Neyse aldık her ay fazla aldılar ses çıkarmadım,sonra takip ettim yatırayım dedim 40 TL istediler, bu sefer sordum neden? Açma kapama varmış. Son gün 17' siymiş. 1 gün geciken hata 10 TL açma kapama uygulamışlar. İptali mi? 230 TL isteniyor. Müşteri hizmetleri...

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Haziran
  15:29

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 10.06.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 10 Haziran
  12:14

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş