Avea'nın Gönderdiği Yurt Dışı Faturasını Görünce Şok Oldum!

Meral G. |

Yaklaşık 1,5 yıldır çok memnun olarak kullandığım Avea hattım yurt dışına çıktığımda bana gönderdiği fatura ile bütün güvenimi altüst etti.

Yolculuğa çıkmadan 1 gün önce yurtdışında görüşme yapmak için 19 TL tutarında 30 dakikalık paket aldım. Çağrı merkezi yetkilisi yurtdışında iken aktif olacağını söyledi, bunu onaylayan da bir sms geldi.

44 TL'lik tarife kullanıyorum +19 TL 63 TL fatura gelmesi gerekirken ki; 100 TL ye bile itirazım olmazdı. Avea bana 247,5 TL'lik bir fatura gönderdi. Fatura itirazı için aradığımda ise 66 dakikalık görüşme yaptığım bilgisi verildi. Fatura detayımı alıp hepsini tek tek inceledim. Yurt dışında iken yaptığım toplam görüşme süresi 37,02 dakika ama ek ücretlerle bana gelen faturayı görünce şok oldum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Vergi ve Ek Ücretler Yurtdışı Görüşme Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ekim
  14:22

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 06.10.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Meral G.
  07 Ekim
  15:45

  29 dakika yapılan arama ve 7 dakika gelen arama olduğunu söyleyen çağrı merkeziniz 66 dakika konuştuğumu iddia ediyor. bu konuyu acil çözün. kabul edin hatalısınız, fatura detayını inceliyorum ve 66 dakika konuşma göremiyorum, kafanızdan dakika uydurmayın !!!!

 • 05 Ekim
  14:17

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş