20 Eylül 2013

Avea'nın Gönderdiği Fatura Tutarına İtirazım Var!

Haziran ayı sonunda ABD-San Francisco eyaletine gittim gitmeden önce artık katlanmak istemediğim Avea kullanıcısı olarak saygı bilmeyen müşteri temsilcisi arkadaşlardan 55 TL tutarında 120 dk'lık yurt dışı görüşme süresi satın aldı.

Doğal olarak her şeyi satarken yapıldığı gibi yalvar yakar satın aldığım hizmetin malesef ABD ye gittiğim süre zarfında ne bana 120 dakikayı aştığıma dair ne de faturamın tutarının 480,00 TL'ye gelene kadar dönüş yapılmaması sebebi ile faturam Türkiye ye döndüğümde 580,00 TL olmuş ve tüm itirazlarıma rağmen haksız bulundum.

Faturayı ödedim buna rağmen yinede devletimin verdiği vatandaşlık haklarımı kullanarak ilgili operatörü gerekli mercilere ile ilettim.

Duygu 37 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 22.09.2013 tarihinde/tarihlerinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön