16 Eylül 2013

Avea'nın EGM Kampanyasına Geçemiyorum!

Yaklaşık iki haftadır referans sistemiyle Avea'nın kamu mega tarifesine geçmeye çalışıyorum. Müşteri hizmetleri ile yaptığım her bir konuşmada ayrı ayrı dosya oluşturmalarına rağmen bir türlü konu çözüme kavuşmadı.

Referans olmak istediğim numarayı yazıyor 6008'e sms atıyorum. Bana referans olan kişiye onay mesajı gidiyor onay veriyor fakat her seferinde bu numarayla işlem yapılamaz gibi bir mesaj alıyor ve geçişimi sağlayamıyorlar.

İlk şikayet oluşturduğumda inceleme ekibi problemin iki müşteriden de kaynaklanmadığını belirtti.Tarifeye geçiş için bana söyledikleri her şeyi yaptım. Bu konunun çözüme kavuşmasını istiyorum.

Emre 163 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 18.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön