Avea'nın E-Fatura Israrı!

Polat D. |

Yaklaşık 2 senedir Avea hattı kullanmaktayım ve hemen hemen her gün Avea tarafından evime gelen faturanın e-fatura olarak gelmesi için aranıyorum.

Defalarca faturamın basılı olarak adresime gelmesini istedim ve bir daha aranmak istemediğimi kendilerine bildirdim fakat hiçbir şey değişmedi durum her gün aranmak suretiyle devam etti.
Artık beni rahat bırakın.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Polat D.
  14 Kasım
  10:59

  Yardımcı olunmadı hala beni arayıp rahatsız ediyorsunuz.

 • Polat D.
  06 Kasım
  17:39

  Şikayetimi bildirdim sorunum çözülmedi.

 • 06 Kasım
  16:31

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 06.11.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 06 Kasım
  12:41

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş