Avea'nın Çekmediği Ülkeye Avea Yurtdışı Paketi Yapmış.

Zehra G. |

6 Temmuz tarihinde Avea'dan Arabistan'da kullanmak üzere 29 TL karşılığı umre paketi satın aldım. Arabistan'a indiğim andan itibaren ne Cidde, ne Mekke ne de Medine'de Avea çekmedi. 26 Temmuz tarihinde online işlemlerden hattıma ait özet kullanım raporunu da ekleyerek şikayette bulundum. Bugün beni Avea'da 1 yıl daha kalmam için arayan çağrı merkezindeki bayana da şikayet etmeme rağmen Avea bana hiçbir şekilde dönüş yapmadı. Ödediğim ücretin alamadığım hizmet dolayısıyla iadesini istiyorum.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke Yurtdışı Görüşme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ağustos
  13:52

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 18.08.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 18 Ağustos
  09:33

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş