Avea'nın Çekim Sorunu Var!

Okan Ö. |

İzmir ili Menemen ilçesinde bulunan Gediz Üniversite'sinde araştırma görevlisiyim. İşimiz gereği laboratuarlarda bulunmamız gerekiyor. E blok zemin katta hem çalışıyor hem de ofisimiz orada bulunuyor. Her nedense reklamlarda şu kadar çekim yaptığınızı iddia etsenizde bir tek Avea çekmiyor. İnternet sitenizden mail atmama rağmen bir dönüş olmadı. Eğer çekim kalitenizin artmasına yönelik herhangi bir girişim olmazsa benimle beraber bir çok arkadaşın ve öğrencinin operatörünüzü bırakacağını bildiririz.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Kasım
  16:18

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.10.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 15 Ekim
  16:01

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş