Avea'nın Çekim Kalitesi Düştü!

Erkan K. |

Ben İzmir Balçova'da oturuyorum. Yıllardan beri Avea kullanıyorum. Çekim kalitesi gayet iyiydi hatta arkadaşlarıma da her zaman Avea'yı önerirdim, fakat son 1 aydır nerdeyse Avea çekim gücü iyice düştü. Telefonumu değiştirdim bir üst modele geçtim yine aynı Avea'nın sinyal seviyesi hep düşük hatta bazen hiç çekmiyor servis yok diyor. Bu 3G bağlantısını da etkiliyor ve internete bağlanırken sorun yaşatıyor. Bu geçici mi yoksa Avea bu bölgeden elini çekti mi?

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke İnternet/3G Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Kasım
  13:09

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 01.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 29 Ağustos
  17:26

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş