Avea'nın Çekim Gücü Düşük!

Burak K. |

Turkcell operatörümü değiştirdim sürpriz fatura geliyor diye Avea'ya geçtim fakat Avea çekmiyor. Müşteri hizmetlerine ilettim ilgileneceklermiş. Bugünde telefonuma kimse ulaşamıyor bir çok yerde de sürekli hat kesiliyor. Devlet bu özel şirketlere bıraktı bir ülke için en önemli konulardan biri olan iletişimi depremde de başarısızlıklarını gördük ve sürekli halkı da nasıl yanılttıklarını da, rekabette yok. Avea çekim gücün yok.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Aralık
  16:05

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 20 Kasım
  14:15

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş