Avea'nın Bayisi Satış Sırasında Yanlış Bilgi Verdi

Hakan K. |

Babam, geçen ay Carrefour Avea Bursa bayisinden taahhütlü Xperia Z marka telefon aldı. Fakat satış temsilcisi S** beyin yanlış bilgi vererek satış yapması, olayları farklı tarafa çekti. Telefonun fiyatını 1800 TL söyleyip, taksitli alsa dahi aynı fiyata geleceğini söyleyerek yanlış beyanda bulunmuş. 66 TL *36 ay taahhüt ile telefonu satmış. Babam bunu farkettikten 1 gün sonra yanına gittiğinde, hatasının farkında olduğunu ve sorun düzelmez ise ilk 6 aylık faturayı ödeyeceğini söylemiş.

İade istiyorum.

Etiketler :

Personel Eksik Bilgilendirme Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Şubat
  11:57

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 28.01.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Hakan K.
  31 Ocak
  22:26

  Evet hala bekliyorum , bir bayiyi denetleyip incelemek bu kadar zor olmamalı , gerekirse bayinizin kamera kayıtlarını inceleyin

 • 27 Ocak
  16:18

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş