15 Nisan 2013

Avea'lı Olmak Zordur Her İstediğini Arayamazsın!

GSMobile hattımdan 4441500 ve 500ü aradığımda beni GSMobile Müşteri Hizmetlerine aktarıyor. Müşteri Temsilcisine bağlandığımda diyor ki "GSMobile müşterisi olduğunuz için Avea'yı arayamazsınız, buraya yönlendirilirsiniz" Avea'yı aramak için ya Avea Bireysel, ya Sabit Hat, ya da Başka GSM Operatörü olmalı imiş!


Ve soruyorum Müşteri Temsilcime "Peki diğer operatörlerin müşteri hizmetlerini arayabiliyor muyum bu hattımdan?" Aldığım cevap "Evet". Duydunuz. Avea Müşterisi olduğum için Avea'yı arayamıyorum. Şimdi ne yapmalıyım? Dışarı çıkıp kontörlü telefon barındıran bir bakkal bulmalıyım ya da Avea Bireysel, ***, *** hat alıp açılmasını beklemeliyim. Alkışlıyorum.

Mehmet 51 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Haziran 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 17.04.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Mehmet18 Nisan 2013

    Müşteri Hizmetleri tarafıma gerekli açıklamayı yaptı! Benim yukarıda belirttiğim durumu bana tekrarladı. Çok teşekkür ediyorum. Devlet dairelerinden sınırlamaların kalktığı bugünlerde Avea'nın çağ dışı sınırlamalar getirmesi Avea'yı hiç iyi yere taşımayacak gibi. Özellikle taraftar hatlarına böyle bir şey uygulamaları taraftar hatlarının kullanımını azaltacak kesinlikle. Çünkü bazen Avea Müşteri Hizmetlerine yönlendiriyor Taraftar Müşteri Hizmetleri. Bu durumda nasıl aramamızı bekliyorlar acaba. Bakalım. Son zamanlarda üst üste gelen aksiliklere bir de bu eklendi. Çok sürmez artık Avea'lılığım. Kafamız rahat bir şekilde kullanamadık bir türlü.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön