Kamercan Ö. Teşekkür Mesajı

Tesekkür Ederim...

Avea'dan Yüksek Fatura Geliyor!

Kamercan Ö. |

Avea Hepsi Fatura Kampanyası'na geçiş yaptım Avea yetkili bayii bana sözleşmesiz 25 Türk lirası fiyat sundu baktım doğruydu pakete geçiş yaptım ancak faturalarım 31 Türk Lirası geliyor Avea müşteri hizmetlerini aradığımda bana sözleşme yaparsak 20 Türk lirası ödersiniz dendi öteki türlü 30 Türk Lirası ödersiniz diye söylendi faturamın 25 Türk Lirası gelmesini istiyorum.

Etiketler :

Personel Eksik Bilgilendirme Paket-Tarife Başvuru Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Eylül
  18:25

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Kamercan Ö.
  11 Haziran
  08:59

  Memleketim Kırklareli Babaeski Katranca köyüne gittiğim zaman avea hatlı telefonum malesef çekmiyor diğer operatörler rahat rahat konusurken ben aramam gereken yerlerle iliski kuramıyorum aveanın köyüme baz istasyonu dikmesini rica ediyorum...

 • Kamercan Ö.
  07 Haziran
  23:44

  Tesekkür Ederim...

 • 07 Haziran
  12:26

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş