Avea'dan Yardım Alamıyorum!

Sercan D. |

Hattım babamın üstüne. Numaramı taşıyarak 23 tl'lik süper fırsat'tan yararlanmak istiyorum. Numarayı bugün taşıdık. Ben Avea bayisindeki taşıyan kişiye sordum:

Hat babamın üzerine mobil öğrenciye kayıt olabilir miyim? Evet dedi. Süper fırsat paketinden yararlanabilir miyim diye sordum,hatırladığım kadarıyla 25 yaşına kadar olanlar başvurabiliyor. Hat babamın üzerine sorun olur mu dedim. Hayır dedi TC'ni yazarsın geçebilirsin dedi.

Bende şimdi internetten Avea'nın sitesine baktığımda TC ile değilde Süper Fırsat Yazıp 4545'e gönderdiğimizde geçebileceğimizi öğrendim ama sık sorulan sorularda 7-25 yaş arası faydalanabiliyor yazıyor.

Etiketler :

Personel Eksik Bilgilendirme Web Bilgilendirme Paket-Tarife Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ocak
  09:08

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 07.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 06 Ocak
  16:01

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A