29 Ağustos 2013

Avea'dan Son Fatura!

Avea faturalı hattımı faturasız hatta çevirmek için müşteri hizmetlerini aradım. 24 saat süreceğini ve 25 TL ücretin son faturama yansıyacağını söyledi. Ayrıca hesap kesim tarihi 27 Ağustos olmasına rağmen ben 27 Ağustos'ta aradım, faturamın 27 Ağustos'un hemen 1. saniyesinde kesildiğini artık geçiş yapsam bile bu ay ki faturayı da ödemem gerektiğini söyledi.

Oysa ben aynı işlemi 1 hafta önce Vodafone'da ücretsiz ve faturalıdan faturasıza geçiş işlemini sadece 30 saniyede yapmıştım. Vodafone'daki o hattımı da aynı gün Avea'ya taşımıştım. Maalesef yanlış yapmışım. Avea'dan gördüğüm bu tavır üzerine üzerimde bulunan 5 hattımı da "ücretsiz" olarak başka bir operatöre taşıyacağım.

Cem 56 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Kasım 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 02.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Cem 03 Eylül 2013

    şikayetim üzerine aradılar, farklı birşey söylenmedi, çözüm sunulmadı, bizde böyle denilip kapatıldı. ben kendi adıma mesaj aldım, benim için çalışılıcak firma değil.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön