Avea'dan Paket Değişikliği İçin Bilgi Alamıyorum!

Rabia Ö. |

Yaklaşık 6 yıldır faturalı Avea kullanıcısıyım. Son birkaç aydır kendi araştırmalarımla tarife bulup uzun uğraşlar sonunda ki o zamana kadar yine kullanıyorsun tarifeyi aşıyorsun ulaşana dek nisan ayından bu yana çok ciddi fatura ödüyorum. 1 ay önce de akıllı telefon aldım ama wireless olmadan nete hiç bağlanmadım ki tarifem eğitimciyiz tarifesi zaten internet paketi yoktu diye bilgilendirildim müşteri hizmetlerinde. Ancak bugün bir mesaj geldi internet kullanımınız paketiniz üst limitine ulaştı yeni bir paket almak için vs. aradım yine ulaşamadım tabi yine ne fatura gelecek stresi.

Etiketler :

Bilgilendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ekim
  13:12

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 22.10.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Rabia Ö.
  22 Ekim
  13:27

  çok çabuk olursa sevinirim,çünkü 26 sında hesap kesimi,bende ona göre hareket edebileyim.

 • 22 Ekim
  08:33

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş