Avea'dan Hiçbir Sonuç Alamadım!

Yasin Y. |

Avea mayıs ayından kalma olduğunu iddia ettiği,ancak bankamın faturayı ödediğine dair evrakı fakslamama rağmen 36.5 liralık borcumu uzun uğraşılarıma rağmen Avea iletmiş olduğunuz talebinizi gerçekleştirmiştir şeklinde mesaj gönderdi ama hiçbir şey halledilmedi.

Müşteri hizmetlerini her aradığımda 1 tl kesmeye devam ediyor,36.5 liralık fatura için daha kaç kez aramam gerekiyor? Bu konu ile ilgili tüketici hakları başta olmak üzere gerekli başvurularda bulunacağımı bildirmek isterim. İletmiş olduğum şikayetimle ilgili lütfen matbu olarak gönderdiğiniz gerekli incelemeler başlatılmıştır şeklinde cevap yazmayınız.Çünkü hiçbir sonuç alamadım.

09 Aralık 2013
21:34:22

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  13:28

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 11 Aralık
  10:01

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş