Avea'dan Hattımı Geri Alamıyorum!

Şaban T. |

Gerek müşteri hizmetleri gerek genel merkez yetkilileri ile yaptığımız görüşmelerin tamamında kaba tavırlar, gereksiz konuşmalar şikayetlerin dinlenmeden gereksiz verilen cevaplar yeter artık çıldırmak üzereyim birisi kurtarsın ne olursunuz bu Aveadan kurtulmak istiyorum.

Defalarca ödediğim yüksek faturalardan bıktım şikayet etmesem faturama paramı geri bile alamayacaktım. Günlerdir hattımı geri almaya çalışıyorum lakin onlardan kaynaklı olmasına rağmen bana bu konuda kolaylık göstermeleri gerekirken zorluk çıkarıyorlar. Bu da yetmezmiş gibi genel merkezde 5 dakika kadar konuştuğum bayan yetkili neredeyse bana küfür edip telefonu kapatacak suratıma yeter artık!

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Aralık
  11:07

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 28.10.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 28 Ekim
  13:05

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş