Avea'dan Hakettiğim Hediye Çekini Alamadım!

Fırat A. |

Kurumumla yapılan anlaşma neticesinde tarife geçişim yapıldı fakat kampanya kapsamında gönderilmesi gereken hediye çekim tarafıma ulaşmadı. Proje ofisiyle defalarca görüşmeme rağmen bir haftadır sonraki güne ertelemek dışında yaptıkları bir şey yok. 08. 11. 13-cuma günü yaptığım görüşmede de şaşırtmadılar ve bir sonraki haftaya ertelediler.

Tarafımca hakedilmiş olan hediye çekinin gönderilmemesiyle ilgili net bir açıklama yapılmamış her görüştüğüm kişi farklı bir bilgi vermiştir. Şikayet altına kalıp cümlenin yazılmasıyla sorunun çözüme ulaşmadığını biliyoruz. Kalıp cümle yerine sorunun aşamalarını açıkça paylaşmanızı istiyorum. Mahalle bakkalı bile Avea'dan daha kurumsal çalışıyor emin olun.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Kampanya/Promosyon

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Aralık
  15:48

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.11.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Fırat A.
  20 Kasım
  15:22

  Gelip şikayetin altına kalıp cümle kurmak dışında herhangi bir icraatı olmayan kurumsunuz.

 • 09 Kasım
  11:40

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş