07 Kasım 2013

Avea'dan Fahiş İnternet Faturası Geldi!

Bundan bir ay önce hattıma tanımlı 1 GB sonrasında hız düşümlü paketimin 3 gün sonra biteceği ve aboneliği iptal etmek için iptal yazıp göndermem gerektiğine dair bir mesaj aldım. Paketi iptal ettim, o gün ve ertesi gün (2 gün) internet kullandım. Nasılsa paketim 3 gün sonra bitecekti. Bu ay faturam geldiğinde ise şok oldum!

Avea bana 200, 25 TL fatura çıkardı! 80, 49 TL'si internet kullanımı görünüyor fakat o ay sadece 2 gün internet - Twitter - kullandım (Avea fotoğraf ve videoları açmadığınız takdirde Twitter'ı ücretsiz kullandırıyor. )

Ödediğim 80, 49 TL'nin sonraki faturalarımdan düşülmesini talep ediyorum. Aksi durumda tüm gerekenleri yaparak hakkımı arayacağımı da belirtmek istiyorum.

Fulden 76 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Aralık 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 08.11.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön