Avea'dan Cihaz Temin Edemiyorum!

Berent K. |

Antalya bölgesindeki tüm Avea bayileri ile görüşerek aldığım İphone5s gold 64 gb stok'da yok cevabından sonra müşteri hizmetlerini aradım. Ön sipariş ve fiyatlar afişe edildikten sonraki süre içerisinde de ha geldi ha gelecek. Avea müşteri hizmetleri, bayimiz ile görüşün ve eğer ellerinde olmadıklarını ileten bir bilgi söylerler ise cihaz talebi oluşturun bizim sistemimizde gözükecektir. Arkasından iletişim yetkilileri ile görüştüm konuyu içeren mail göndermemi talep ettiler ama buradan da herhangi bir sonuca ulaşamıyorum. Şimdi bu bilgiye istinaden, İphone 5s yararlanmak istiyorum. Konu hakkında mümkün olan en kısa süre içerisinde telefon ve mail yolu ile geri dönüşünüzü beklemekteyim.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz Kampanya

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Aralık
  13:02

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 20.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 16 Kasım
  17:46

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş