Avea'dan Cihaz Kampanyası Sorunu.

Zülfe Ç. |

Yaklaşık bir ay önce bir Avea bayisinden hattımı ablamın üzerinden kendi üzerime almak için dilekçe verdim. Sonra başka bir bayiden iPhone 6 plus almak için başvuru yaptım. Hattım daha bana devredilmemişti. Avea bayisindeki yetkiliye durumu anlattım bu durumun bana sıkıntı çıkarmayacağını söyledi.

24 ay tahaahhütle cihazı ablamla aldık. Fatura dönemi geldiğinde bana telefonun tüm ücretini ödemem gerektiği yazıyordu faturada. Avea'yı aradım yardımcı olun mağduriyetimi giderin dedim yardımcı olmadılar. Ne dediysem kabul etmediler. Peşin fiyatıyla ödeyin ödeyeyim dedim onu da kabul etmediler. Taksitli fiyatını peşin olarak ödettiler.

Etiketler :

Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Eylül
  08:34

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 28.08.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Zülfe Ç.
  29 Ağustos
  15:34

  Daha önce mağduriyetimi belirttiğim halde arayan olmadı Avea'dan. Asla Avea'dan cihaz almayın mağduriyetimin hesabını vermediler.

 • Zülfe Ç.
  26 Ağustos
  17:43

  Hakkımı helal etmiyorum

 • 26 Ağustos
  16:13

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş