Avea'dan Cihaz Alamıyorum!

Rıdvan Y. |

Müşteri hizmetlerini arıyorum I Phone5S kampanyası için hattım uygun mudur tarifeye ek ödemeyle alabilir miyim diyorum müşteri hizmetleri alabilirsiniz diyor. Beyoğlu'nda iki tane bayiye gittim birisi hiç ilgilenmedi bile ondan ayrıca şikayetçiyim. Cihaz alamayacağımı söyledi. Diğeri ise bir kontrol yaptı KKB kontrolü falan dedi 10 dk bekletip zamanımı çaldı. Sonra sistem onarımda hata veriyor dedi.

Avea'daki bu genel sorumsuzluk ne kadar basit ve tercih edilmemesi gereken bir kurum olduğunu gösteriyor. İnternet sayfasındaki cihaz kampanyaları kısmındaki koşullarda bu cihazlar için birkaç koşul sıralanmış. 9 aydır faturalı hat kullanıyorum. 1. koşul bu zaten ama cihaz alamıyorum. Avea bu.

Etiketler :

Personel Davranışı Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Temmuz
  16:11

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 03.07.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Rıdvan Y.
  01 Temmuz
  13:31

  7/24 aramaktan bahsediyorsunuz sorunlara anlık çözüm bile üretemiyorsunuz. 21 saat boyunca neyi incelemiş olabilirsiniz. Aboneniz için kampanya oluşturuyorsunuz ama bunun takibinden bihabersiniz. Bu cihaz kampanyalarını aboneleriz faydalansın diye onlar için bir ayrıcalık olarak reklam ediyorsunuz fakat icraatınız sıfır. Yalan reklam kampanyaları, yalan vaatlerden oluşan bir şirketmiş Avea bunu gördük. Gün içerisinde tüm ilişiğim keseceğim. Umarım başka kullanıcılar için de bu şikayetler aydınlatıcı olur ve tercih edilmezsiniz. Böylece biraz kullanıcıya önem verirsiniz.

 • 30 Haziran
  16:52

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş