Avea'dan Çifte Standart!

Metehan E. |

Avea, operatörünüzü severek kullanıyordum. Ta ki birebir tanık olduğum çifte standarta kadar. En yakın arkadaşımın faturalı hattına 70 TL'lik Barcelona midi paketini 12 ay taahhütle yüzde 50 indirimle 35 TL' ye faydalandırıp, benim de aynı fırsattan faydalanmak isteyip 500'ü aramamla böyle bir kampanya olmadığını, böyle bir şey yapamayacaklarını ısrarla bana söyleyince; yaşadığım hayal kırıklığı sonucu hattımı başka bir operatöre taşımak için işlem başlatıyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Aralık
  08:49

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 20 Aralık
  10:58

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş