28 Ocak 2014

Avea'dan Boşa Giden TL'lerimin İadesini İstiyorum!

Avea 3G internetime 4 gb internet tanımlayabilmek için 40 tl yükledim. Fakat bir anda 3 defa vergi kesildi ve 36 tl'ye düştüm. Ardından 7 defa müşteri hizmetleri ile görüştüm ve 4 gb tanımladıklarını ilettiler fakat işlem gerçekleşmedi. Ben de internet üzerinden 10 tl daha yükledim fakat yüklediğim andaki mevcut tl 35.5 tl oldu.

Yani 11 tl daha bir anda çöpe gitti. Kontrol amaçlı olarak yaklaşık 1 dakikalığına internete bağlandım ve sonuç bu. Yok olan tl'lerimin sebebini bilen bir müşteri hizmetleri yetkilisi de olmadı. Sonuçta tam 9 defa müşteri hizmetlerini aradım ve sonuç alamadım. Kayıtlardan kontrol edebilirsiniz. Havaya giden tl'lerimin iadesini talep ediyorum.

İzzet 74 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 29.01.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • İzzet01 Şubat 2014

    Bu olan bitenlerin üzerine tam 20 tl daha kayboldu gitti. En sonunda internetimi tanımlattım fakat bu son kullanışımdır. Ciddi anlamda bilgisiz ve ilgisiz müşteri hizmetleriniz var. nereden ne ücret kesildiği belli değil. gb'lar bittiği anda çöpe atacağım hattımı.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön