Avea'dan Almadığım İnternet Hizmetine Ağır Bedelli Fatura!

Ebru T. |

Akıllı telefon kullanıyorum ve internete giriş yapmadığım halde faturam internetten dolayı fazla geldi. Ben bu faturanın ayrıntısını istedim ve giriş saatleri oldukça anormal, zaten saatin 05. 30 da internette ne işim olabilir? Bariz ortada yanlış birşeyler var ve ben bu mağduriyetimin giderilmesini ve bana bedellenen 99. 00 TL'lik internetten dolayı yansıyan tutarın Avea faturamdan düşülmesini istiyorum.

Etrafımda aynı sorundan dolayı mağdur olup işlemi düzeltilen birkaç arkadaşım da var, aynı işlemin tarafıma da yapılmasını aksi durumda tüm gerekenleri yaparak hakkımı arayacağımı tarafınıza bildiririm.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Aralık
  15:42

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 06.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Ebru T.
  10 Kasım
  18:23

  Eylül ayı sonunda cep telefonuma gelen mesajda bana özel faturalarımdan heray %10 indirim uygulanacağı mesaj geldi. Aradan 2 gün geçti yine avea dan gelen mesaj da sistemsel hatadan dolayı indirimin yapılamadığını söz konusu indirimin sonraki fatura dönemine yansıtılacağı ve konu hakkında bilgi verileceği mesaj geldi.şimdi yukarıda yazdığım şikayetimde çözümlenmiş değil,2 dönemlik faturamın toplamı olan %20 lik fatura indirimimin yapılmasını verilen sözün tutulmasını istiyorum.TÜKETİCİYİ yanıltmayın....

 • 06 Kasım
  14:58

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş