Avea'dan Aldığım Sözde Bükülebilen iPhone 6 Kırıldı!

İbrahim Gökhan E. |

27. 09. 2014 de iPhone 6 aldım. 29. 09. 2014 tarihinde bükülebildiği iddia edilen cihazın ekranı paramparça oldu. Gözümdeki Apple ve iPhone yerle bir oldu. Bu yetmiyormuş gibi, cihazı satın aldığım Avea Ağrı bayisi Aydıntürk İletişim ve Avea Müşteri Hizmetleri de kendilerinden cihazı aldığım kurum olarak bana destek olmalarını istediğimde bana yetkili servisin telefonunu verebileceklerini söylediler. Kendilerinin sadece cihazı sattıklarını ve bundan sonra hizmet vermediklerini bildirdiler. Yani Avea'dan ve Aydıntürk İletişimden herhangi bir cihaz aldığımda satış sonrası hizmet diye bir şey beklememeyi öğrendim.

Etiketler :

Cihaz/Aksesuar Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ekim
  14:30

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 23.10.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 18 Ekim
  15:25

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş