Avea'dan Aldığım Paket KKTC'de Geçerli Değilmiş!

Özgür Ç. |

Yaklaşık 8 yıldır sabırla Avea kullanıyorum.KKTC'ye gitmeden önce yurtdışı aylık 30 dk paketi satın aldım. Alırken hem Avea internet sayfasından hem de telefonla müşteri temsilcisinden paketin KKTC de geçerli olduğuna dair teyit aldım.30 dk'lık süreyi aşmadığıma emin olduğum halde bu ay ki faturam 2 katına çıktı.

Uzun Avea müşteri temsilci görüşmeleri sonucunda paketin KKTC'de geçerli olmadığı söylendi. Sonuçta hem benden paket ücretini alıp hem de paketi geçersiz sayıp görüşmelerimi max tarifeden ücretlendirmiş olmalılar. İlginç olan halen paketin KKTC'de geçerli olduğu Avea internet sayfasında yazmakta.

Etiketler :

Bilgilendirme Web Bilgilendirme Yurtdışı Görüşme Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ekim
  15:11

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 06.10.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 05 Ekim
  15:29

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş