Avea'dan Aldığım Kampanyalı Telefonun Değişmesi Gerekiyor!

Gürkan Fevzi D. |

0532579**** numaralı hattım üzerinden Denizli'deki bir Avea bayisinden HTC One gri renk 24 ay kontratlı bir cihaz aldım. Cihazın kasasının üst kısmında hoparlörün alt tarafında sola doğru bir çıkıntı bulunmaktadır. Ayrıca cihazın iç kısmında ekranda ölü piksel ve sol alt kısımda toz parçası bulunmaktadır. Cihaz çok ısındığı zaman arka kasasında beatsaudio yazan kısımında ufak bir elle hissedilir şişme olmaktadır. Ben bu cihazın değişmesini istiyorum. 24 ayda o kadar para vereceğim buna.

Etiketler :

Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Ekim
  14:00

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 22.07.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Gürkan Fevzi D.
  22 Temmuz
  09:37

  ilgilenme sıfır. ben böyle birşey görmedim herşey satasıya kadar.

 • 18 Temmuz
  14:06

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş