Avea'dan Aldığım Cihazın Garantisi Yok!

Muhlis K. |

Yaklaşık 7/8 ay önce aldığım iPhone 5 cihazı arızalandı. Cihazın tamir ettirmesi için aldığım Avea bayisine götürdüm. Sonra cihazın yurtdışı yabancı bir isim kayıtlı olduğunu öğrendim Apple'ı arayarak. Cihazın Türkiye'de herhangi bir garantisi yok. Bununla ilgili bu durumu Avea müşteri hizmetlerine bildirdim. Maximum 48 saat içinde dönüş yapacaklarını bildirdiler fakat herhangi bir dönüş olmadı. Konu ile alakalı bir çözüm bekliyorum.

Etiketler :

Cihaz/Aksesuar Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhlis K.
  06 Mart
  23:25

  bayi aranıldı bayide çözceğini belirti o günden beri beklemekteyim hernagi bir çözüm yok. bayilerin böyle yurdışı cihazı satmasına nasıl onay veriyorsunuz

 • 26 Şubat
  08:44

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 13.02.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 10 Şubat
  16:09

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş