Avea'dan 7 Yıl Sonra Gelen Borç Faturası!

Mustafa Ç. |

Bugün itibariyle Avea, avukat kanalıyla 7 yıl önceki hattıma ait borç faturası gönderdi. Ben de bu hat benim değil dedim en başta. Hattın numarasını bile unutmuşum anlayacağınız. Ama sonradan Avea'dan aldığım öğretmen hattının numarası olduğunu hatırladım. Bu hattı kapatırken defalarca sordum. Müşteri temsilcisini de aradım. Daha borcum var mı? Başka borç çıkar mı? diye.

Tam 7 yıl sonra çıkarılan bu borç inandırıcı gelmedi bana. Zamanında söyleseler ödemeyecek miydik? Zaten şikayetimi onlara da ilettim.

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Nisan
  21:33

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 09.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 09 Nisan
  01:51

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş