28 Mayıs 2013

Avea'daki Bilgi Yanlışlıklarından Dolayı Mağduriyet!

3G data hattımı kısa bir süre önce tarife değişikliği ile Kartalcell'den Avea'ya taşıdım. Kartalcell'den tarafıma sürekli haber mesajları gelmektedir. Bunun iptali için müşteri hizmetlerine başvurumu gerçekleştirdim. Fakat bir hafta süre geçmesine rağmen hala mesaj almaktayım.

Ayrıca tekrar Kartalcell'den haber paketine üyeliğimin olduğu ve ücretinin tarafıma yansıtılacağı mesajı geldi. Hattım Kartalcell hattı değildir.

Online işlemlerde güncel faturamı kontrol ettiğimde 41,60 TL görürken müşteri hizmetleri çalışanı ile görüşmem sonucunda bu tutarın 23 TL olduğunu öğrendim. Tarifem limit aşımsızdır.
Daha önce de çeşitli sebeplerden Avea tarafından mağdur edildim.

Berkan 22 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Haziran 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 11.06.2013 tarihinde/tarihlerinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Berkan 03 Haziran 2013

    Sayın Yetkili; Şikayetim için hâlâ tarafıma dönüş gerçekleştirilmedi. Saygılarımla;

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön