Avea'da Yardımcı Olan Yok.

Serhat Y. |

Avea faturalı aboneyim. Avea'nın avantajları diğer operatörlerden daha iyi kendi görüşümce ama yardımcı olmuyorlar. Daha önce sadece bi taahhüdlü hattım vardı taahhüdüm bittiğinde yardımcı olmuyorlardı. Hattımı iptal edeceğimi söylediğimde hattıma %50 indirim tanımlıyorlardı. 2 yıl üst üste %50 indirim verdiler.

23.09.2013 tarihinde 36 ay taahhüt süreli cihaz kampanyasından faydalanmak istedim ne olduysa o zaman oldu 23.06.2014 tarihinde FC Barcelona - Midi Paket taahhüdüm bitti ve hattıma tanımlanan %50 indirimde bitti şuan hiçbir pakete geçemiyorum uygun bir paket gördüğümde bir sorun çıkıyor ya yeni abone olanlara, TTNET müşteri veya başka operatör'den gelenlere özel bir tarifedir diyorlar.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serhat Y.
  01 Ekim
  12:49

  Aynı bilgiler verildi çözüm yok yani yine bildiklerini okudular tekerleme gibi.

 • 01 Ekim
  12:25

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 01.10.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 30 Eylül
  13:54

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş