Avea'da Yanlış Tuşa Basınca Tarifem Değişmiş!

Murat A. |

Bundan 15 gün önce Avea'yı arayıp var olan tarifemde değişiklik yapacaktım. Bu arada Avea'ya 6 aylık taahhüdüm kalmıştı. Kullanmış olduğum paket her yöne 1000 dk 2000 sms sınırsız internet yanlışlıkla o gün basmış olduğum bir tuşla tarifem her yöne 1000dk 1000sms 1gb internet olmuş, ve bu pakette 50 tl daha önceki paketimde 50 tl.

Hemen müşteri temsilcisine bağlanıp durumu izah ettim ve aldığım cevap beni şok etti taahhüdünüz bozulmuştur cezai bedel olarak 340 tl ödeyeceksiniz. Yahu daha önceki paketim daha avantajlıydı bile bile bu tarifeden neden çıkayım dedim ne yaptımsa olmadı. 1 saat temsilciyle diyaloğum olmasına rağmen ikna edemedim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Aralık
  15:57

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Murat A.
  11 Kasım
  19:57

  bugün aveadan beni arayıp konu hakkında mallesef yardımcı olamadılar,yardımcı oldukları 340tl 5 taksite böldüler yinede tşk ederim.

 • 11 Kasım
  13:06

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş