Avea'da Tarife Değişikliği Yapılmıyor!

Hacer Y. |

12 aylık jet modem aboneliğim bitti ama tarifemi değiştiremiyorum. Daha uygun tarifeye geçemedikten sonra seç tarifeler yanıltıcı olmuyor mu? Avea'yla tarife değiştiremiyorken hayat değişiyor reklamı yanıltıcı olmuyor mu? Avea'yla tarifen değişmez aynı faturayı ödersin. Sürekli yeni hat alır hat iptal edersin. Taahhüdü dolan internet tarifemi Avea reklamındaki Avea taahhüdü doğrultusunda değiştirmek istiyorum. Klişe yanıt istemiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hacer Y.
  06 Haziran
  09:37

  Avea tekelci zihniyete devam ediyor hayat değişiyor ama avea tarifesi değişmiyor avantaj hep aveadan yana bu nedenle şikayetim devam ediyor. memnun değilim, daha önce de 40 tl turarında fazla fatura itirazım olmuştu o fatura da avea çıkarına işlem gördü ve ne açıklama yapıldı ne de param geri verildi, bir kere abone oldunuz mu zarara uğruyorsunuz hayat değişiyor tarife değişmiyor zarar artıyor.

 • Hacer Y.
  09 Mayıs
  11:33

  Klişe yanıtlara devam ediyorlar ve arzu ettiğim tarife değişikliğine izin verilmiyor, Firmanın çıkarı doğrultusunda tarife değişikliği olabiliyor ama müşteri arzusuna göre hala olmuyor. Müşteri memnuniyet notum sıfırdır.

 • 19 Kasım
  12:13

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş