19 Kasım 2013

Avea'da Tarife Değişikliği Yapılmıyor!

12 aylık jet modem aboneliğim bitti ama tarifemi değiştiremiyorum. Daha uygun tarifeye geçemedikten sonra seç tarifeler yanıltıcı olmuyor mu? Avea'yla tarife değiştiremiyorken hayat değişiyor reklamı yanıltıcı olmuyor mu? Avea'yla tarifen değişmez aynı faturayı ödersin. Sürekli yeni hat alır hat iptal edersin. Taahhüdü dolan internet tarifemi Avea reklamındaki Avea taahhüdü doğrultusunda değiştirmek istiyorum. Klişe yanıt istemiyorum.

Hacer 43 Okunma

Cevaplar

  • Hacer 06 Haziran 2014

    Avea tekelci zihniyete devam ediyor hayat değişiyor ama avea tarifesi değişmiyor avantaj hep aveadan yana bu nedenle şikayetim devam ediyor. memnun değilim, daha önce de 40 tl turarında fazla fatura itirazım olmuştu o fatura da avea çıkarına işlem gördü ve ne açıklama yapıldı ne de param geri verildi, bir kere abone oldunuz mu zarara uğruyorsunuz hayat değişiyor tarife değişmiyor zarar artıyor.

  • Hacer 09 Mayıs 2014

    Klişe yanıtlara devam ediyorlar ve arzu ettiğim tarife değişikliğine izin verilmiyor, Firmanın çıkarı doğrultusunda tarife değişikliği olabiliyor ama müşteri arzusuna göre hala olmuyor. Müşteri memnuniyet notum sıfırdır.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön