Avea'da Taahhütnamenin Bir Anlamı Yok!

Aşkın Y. |

Avea kullanıcısıyım. Bu ay faturam yüksek geldiği için bunun neden böyle olduğunu öğrenmek amacıyla müşteri hizmetlerini aradığım da 8. 13 liralık seç bağlan paketinin 11. 38 liraya çıktığını öğrendim. Öncelikle taahhütlü abonelere bu fiyatı istedikleri gibi yansıtabiliyorlar mı? O zaman taahhütnamenin ne anlamı kalıyor bunu anlamadım. Madem öyleyse bizde bedel ödemeden taahhütnamemizi bozabilmemiz lazım. İkinci olarak da iki fiyat arasında yaklaşık %40'lık bir fark var. Bu zam oranı yasal mıdır?

Etiketler :

Habersiz İşlemler Haksız Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Aralık
  13:26

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 08 Kasım
  12:06

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş