Avea'da Sorunlar Bitmiyor!

Bariş T. |

Uzun yıllardır malesef ki Avea kullanıcısıyım. Yaklaşık 1 sene önce kontörlü tarifeden faturalı tarifeye geçtim ama geçmez olsaydım. Bununla beraber Avea'yı daha iyi tanımaya başladım. Şöyle anlatayım; sürekli fazla ücretlendirmeler, fazla fatura tutarları, kullanıcı bilgisi olmadan yada kullanıcıya bunu mesaj ile hatırlatmadan fatura tutarına ek ücretler, vergiler vs.. Müşteri hizmetlerine zaten bağlanması ayrı dert, konuşmak ayrı dert. Neyse son patladığım olay kullanmadığım internet bedelinin yansıtılması 7 mb (söylediklerine göre) 45 tl olur mu ya.

Etiketler :

Erişim İnternet/3G Ücretlendirme Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bariş T.
  12 Ocak
  17:05

  SONUÇ 0

 • 29 Aralık
  17:06

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 17 Aralık
  16:26

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş