31 Ağustos 2013

Avea'da Sorunlar Bitmiyor!

Paket süresi dolmadan hattımdan ücret alındı. 26 Ağustos saat 23.02'de internet hakkımı kullandım. 23.30 gibi çıktım ve telefonu açık bıraktım. Saat 00.16'da paket yenilenmiş ve hattımdan 28 TL düştü. Güya internet ücreti kesilmiş, pakette internet hakkım olduğu halde. Avea'ya sorunu bildirdim hata yok diyorlar.

Telefonda yer alan WhatsApp programının kullanmadığım halde sürekli internete bağlı olmasından dolayı ücret kesiliyorsa o zaman gece 00.00'den sonrasının ücreti alınması gerekir. 16 dk süren bir internet içinde 5 TL ücret alınmaz. İnternet hakkımın olduğu saatlerde ücret alınmasına şiddetle karşı çıkıyor ve Avea'nın bu durumu yeniden değerlendirmesini ve alınan ücretin iade edilmesini talep ediyorum.

Aslı 46 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Kasım 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 04.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Aslı 22 Eylül 2013

  bu sorunla ilgili tüm süreçleri yazmak istiyorum.önce avea müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirdim sorun yok ama yinede şikayetinizi yazıyorum dediler.sonra genel müdürlük tarafından yapılan yada yapıldığı varsayılan araştırma sonucu yine sorun yok dediler.şikayet var'a şikayetimi yazdıktan sonraki incelemede müşteri hizmetleri tarafından arandım ve yine sorun yok kelimesiyle karşılaştım.arayan bayandan o gün bana gelen bakiye mesajını okumasını istedim.600küsür mb.internet hakkımin olduğu mesajı okudu.sonra şu soruyu sordum o gün 9mb internet kullanan bir insan nasıl oluyorda tüm haklarını bitirmiş oluyor.bir aylık faturayı değil sadece o günü inceleyin dedim tamam dedi.aradan bir yada iki gün geçti bu sefer arayan avea temsilcisi kusura bakmayın sizden haksız ücret alınmış dedi ve ücret iadesinde bulundu.herkese tavsiyem her konuda dikkatli olun.eğer ben harcamalarımı kontrol etmeyen bi insan olsam yolunmuş tavuk statüsüne koyacaklardı beni:)

 • Türk Telekom Temsilcisi31 Ağustos 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Aslı 31 Ağustos 2013

  Paket süresi dolmadan hattımdan ücret alındı. 26 Ağustos saat 23.02'de internet hakkımı kullandım. 23.30 gibi çıktım ve telefonu açık bıraktım. Saat 00.16'da paket yenilenmiş ve hattımdan 28 TL düştü. Güya internet ücreti kesilmiş, pakette internet hakkım olduğu halde. Avea'ya sorunu bildirdim hata yok diyorlar. Harcama detayını kontrol ettiğimde 400mb'tan fazla kullanım hakkımın olduğunu ben görebiliyorken yetkililer gözden kaçırmış olmalı bunu(!) İnternet hakkımın olduğu saatlerde ücret alınmasına şiddetle karşı çıkıyor ve Avea'nın bu durumu yeniden değerlendirmesini ve alınan ücretin iade edilmesini talep ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön