Avea'da Şebeke Sorunu Var!

Onur K. |

İzmit Merkez'de Heykel mevkinde oturuyorum. Yani İzmit'in tam merkezi diyebilirim. Avea kullanıyorum. Şu kadarını söylemeliyim ki evde telefon görüşmesi yapabilmek için köşe kapmaca oynuyorum. Evin hiçbir yerinde telefon çekmiyor. İnternet paketi zaten içler acısı, kullanılmıyor. Avea gibi böylesine büyük bir gsm operatörünün müşterilerini böyle bir duruma düşürmesi gerçekten kabul edilemez.

Televizyondaki reklamlara gelince ülkenin en iyi gsm şirketisiniz, ya da şöyle söyliyim öyle sanıyorsunuz. Bence politikalarınızı, vizyonunuzu ve misyonunuzu bir daha gözden geçirmelisiniz. Sizden beklentimiz sadece hizmet. Rahatça hat kesintisi yaşamadan konuşmak ve interneti kullanmak.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Kasım
  11:02

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.10.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Onur K.
  24 Ekim
  21:48

  cep telefonumdan arandim, is sebebibiyle telefonumu acamadim.daha sonra baska bir cozum sekli goremedim.tesekkur ederim.

 • 10 Ekim
  08:45

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş