Avea'da Şebeke Sorunu Var!

Ensar G. |

Vodafone kullanıcısıydım. Kampanyalarından dolayı Avea'ya geçtim. Trabzon/Yıldızlı ilçesinde ikamet ediyorum. Hattım bir anda şebeke problemi vermeye başladı. Telefon sabit duruyorken herhangi bir işlem yapmazken şebeke sorunu yaşamaya başladım. Avea koca bir hüsran. Aldığım uyarı : "Mobil Ağ Kullanılamıyor" Android. Bu sorunun acil bir şekilde düzeltilmesini rica ediyorum aksi taktirde tekrardan Vodafone GSM operatörüne geçeceğim.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Aralık
  16:02

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.11.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Ensar G.
  26 Kasım
  18:36

  Herhangi bir gelişme olmadı. Hala problem yaşamaktayım. Siz böyle mi hizmet ediyorsunuz ?

 • 20 Kasım
  10:46

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş