Avea'da Müşteri Memnuniyeti Yok!

Fatih V. |

1-6822518511 numaralı kaydıma istinaden taksit yapılan faturamın kredi kartımdan tek seferde çekildiğini belirtmiş olmamla ödenen geri kalan taksitleri geri ödemeyi kabul eden Avea kendi yaptığı hatadan beni sorumlu tutarcasına paramı 21 gün sonra ödemeyi belirtti. Müşteri hizmetlerindeki personelin yaptığı yetmiyor gibi birde kendi hatalarından müşteriyi sorumlu tutmaktadırlar ve bunca süreçte hep arayan makam ben olmakla birlikte herhangi bir destek alamadım. Müşteri memnuniyeti adına hiçbir girişim yapılmamıştır. Tarafıma sürekli artan faturalar ödetmeye mahkum kılınmışımdır. (150 ile 850 tl arasında değişen tutarlar) açılan çağrılara kayıtsız kalınarak müşteriye hakaret edilmiştir.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Para İadesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Aralık
  15:59

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 26.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 26 Kasım
  12:11

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş