Avea'da Müşteri Memnuniyeti Sıfır.

Mehmet U. |

Avea emniyet hattı kullanıyorum. Bilgim dahilinde olmadan 5698 chat servisinden isteğim dışında mesajlar geliyordu engellememe rağmen. Faturam 83 lira gelince müşteri hizmetleriyle görüştüm servis ücreti olduğunu söylediler. İtirazlara rağmen bunu ödemem gerektiğini belirttiler. Böyle bir firmanın hakkız yere benden ücreti tahsil etmesine bir anlam veremiyorum ve hiç yakışmıyor. Adli kuruluşlarla ve basınla da bunu vatandaşlara duyurarak haksızlığın önüne geçeceğimi ve bu mağduriyetin biran önce giderilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet U.
  21 Ekim
  15:02

  daha önce yapmış olduğum sikayet sonucu aradılar ve sorunun giderilip fazla olan ücretin diğer faturalardan düşüleceğini söylediler.ancak bu ay faturama baktığımda sadece 10 tl lik kısmını düşmüşler normalde 50 tl düşüş olması gerekirken.Böyle bir saçmalık yapılması yakışmıyor gerçekten.Bununla uğraşmak zorundamıyız.Umarım bir an önce hatanızı düzeltirsiniz.

 • 03 Ekim
  08:43

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 22.09.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 19 Eylül
  13:21

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş