Avea'da Mobil İmza Başvurusu Bayi Aşamasında Engelleniyor!

M.cem A. |

Abonesi olduğum gsm operatöründen Avea'ya geçmeyi bir süredir düşünüyordum. Ancak bir sorun vardı halen kullanmakta olduğum mobil imza servisi. Avea'nın bu hizmeti verdiğini öğrendikten sonra internet sitesinden nereden başvurabileceğimi öğrenip 500'ü arayıp m.h.'den teyit ettirdikten sonra Balıkesir/ Bandırma'da bulunan Net İletişim'e gittim. M. Hanım kendilerinde yetkinin olmadığını söyleyerek Anka İletişime yönlendirdi.

Burada N. Hanım mobil imzanın bayilerce verilmediğini söylemesi üzerine, müşteri hizmetlerinin yönlendirdiği bilgisini ilettim. Bunun üzerine yetkilerinin olmadığını nasıl yapılacağını bilmediğini söylediler. Avea hizmetleriyle ilgili yeterli eğitimi vermiyor mu?

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Mobil İmza

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Aralık
  15:14

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 26.10.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 26 Ekim
  09:51

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş