18 Kasım 2013

Avea'da Konuşamadığım Hatta Para Ödemek Zorundayım!

Bu hatta güvenerek taahhüt verdim. 24 ay boyunca bu hattı kullanmak zorundayım. Fakat ne konuşma süremi kullanabiliyorum ne de verilen internet paketini. Müşteri hizmetlerini artık aramaktan yoruldum. Telefonun ekranında çekiyor görünse bile beni arayanlar ulaşamadıklarını dile getiriyorlar. Şehrin göbeğinde yaşıyorum genede aynı problemleri sürekli yaşamaktayım.

İlk yılı ay da 120 TL sonraki yıllar ayda 140 TL ödeyecek bir abone olarak ortalama bu şirkete toplamda 24 ayda 3000 TL fazla para ödeyeceğim ama gel gör ki konuşurken hattımda ses gidiyor tekrar arama yapmak zorunda kalıyorum. Cebimde tanımlı bir internet paketi var fakat aylık %10 bilek kullanamıyorum.Çözüm öneriniz nedir?

Osman 91 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Aralık 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 21.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Osman'ın Teşekkür Mesajı21 Kasım 2013

  Son görüşmeleri yaptığım müşteri temsilcisi arladaşlara anlayışlarından dolayı teşekkürlerimi sunarım dileğim en kısa zamanda baz istasyonlarında problemlerin çözülerek daha kaliteli hizmet almaktır. Sorunuma kısmende olsa bir çözüm üretilmiştir.

 • Osman 19 Kasım 2013

  Evet arayarak şebekelerin yetersiz kaldığını kabul eder konuştunuz. Hatta teknik ekipten iki çalışanınız arayarak aynı konu hakkında bilgi verdi. Bana resmen beğenmiyorsanız ayrılın der gibi bilgi veriyorsunuz. Ama çözümünüz yok hep aynı döngü. Kullanmak istemiyorum operatörünüzü ama taahhüt nameler yüzünden mahkum oluyoruz. Ona rağmen istemediğimi dile getiriyorum taahhüt name taksitlendirmesi 6 ay deniyor 12 ay ve ya daha yukarısı olmuyor. Bana taahhüt borçlarımı en az 12 ay taksitlendirin bu operatörün bir daha asla yanından geçmem.

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Kasım 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön