30 Ekim 2013

Avea'da Konuşacak Muhatap Bulamıyorum!

Avea SEÇ 500 tarifesinden yararlanıyorum. Ayda ortalama 25 TL telefon faturası öderken son ay 53 TL fatura geldi. Bunun nedenini öğrenmek için ve haftalık internet paketini iptal etmek için müşteri hizmetleri numarası 444 1 500'ü aradım.

Fakat 2 kere arama ve yaklaşık 15 dakika menüler arasında dolaşmamın sonucunda bu şikayetimi dile getirecek ve sorumu soracak hiç kimseyi bulamadım.

Operatöre bağlanmayı resmen imkansız hale getirmişler. Telefonda telesekreterle boğuşup duruyoruz. Ve 444 1 500'ü aramak ücretli olduğu için mağdur duruma düşürülüyoruz. Buraya yazarsam belki beni arama zahmetinde bulunurlar! Çünkü ben kendilerine ulaşamıyorum bir türlü.

Kerem 65 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Aralık 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 31.10.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön